
Професійний фен для сушіння волосся GEMEI GM1766
420 ₴
- В наявності
- Код: 1766
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний фен для сушіння волосся GEMEI GM1766
Професійний фен GEMEI GM-1766 – це потужний та багатофункціональний інструмент, який стане незамінним помічником як для перукарів, так і домашнього використання.
Характеристики:
- Потужність: 2600 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50/60 Гц
- Кількість режимів роботи: 3
- Кількість температурних режимів: 3
- Матеріал корпусу: пластик
- Довжина шнура: 1.8 м
- Насадки: 1
Переваги:
- Потужний двигун: забезпечує швидке сушіння волосся.
- 3 режими роботи: дозволяють вибрати зручний режим для різних типів волосся
- 3 температурні режими: дають можливість сушити волосся з максимальною турботою.
- Легкий та зручний корпус: ергономічний дизайн забезпечує комфортне використання
- Довгий шнур: забезпечує свободу рухів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


