
Xmas гірлянда LED штора (Водоспад 3M*3M) 480-B Синя
473 ₴
- В наявності
- Код: 3904
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xmas гірлянда LED штора (Водоспад 3M*3M) 480-B Синя
Xmas гірлянда LED (Водоспад 3M*3M) 480-B Синя – це світлодіодна гірлянда, яка призначена для прикраси інтер'єру. Гірлянда має розмір 3 метри на 3 метри та складається з 480 світлодіодів типу B-9. Світлодіоди мають синій колір та рівномірно розташовані по всій довжині гірлянди.
Основні характеристики:
- Тип гірлянди: штора
- Розміри: 3 метри на 3 метри
- Кількість світлодіодів: 480
- Тип світлодіода: B-9
- Колір світлодіодів: синій
- Живлення: від мережі 220 В
Особливості:
- Великий розмір дозволяє використовувати гірлянду для прикраси великих площ, таких як вікна, двері, стіни та стелі.
- Велика кількість світлодіодів забезпечує яскраве та динамічне освітлення.
- Мідний дріт робить гірлянду міцним і довговічним.
Переваги:
- Великий розмір
- Велика кількість світлодіодів
- Колір: синій
- Мідний дріт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 320 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Штора кімнатна |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴
