
Подвійна стійка-вішалка для одягу Double Pole Clothes / ART-0175
600 ₴
- В наявності
- Код: 0175
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійна стійка-вішалка для одягу Double Pole Clothes / ART-0175
Подвійна, складана вішалка для одягу, може стати в нагоді в будь-якому господарстві. Ця недорога, але багатофункціональна вішалка не займає багато місця і її завжди можна при необхідності скласти.
Характеристики:
- Матеріал: метал, пластик
- Розмір: 1600*1000*450мм
- Кількість ярусів: 2
- Навантаження: 20 кг
- Особливості: телескопічна конструкція, коліщатка, складна
Переваги:
- Місткість: стійка-вішалка дозволяє зберігати велику кількість одягу
- Міцність: конструкція з металу витримує навантаження до 20 кг
- Мобільність: коліщатка дозволяють легко переміщати стійку
- Складна конструкція: стійка легко складається для зберігання
- Універсальність: підходить для зберігання одягу, сумок, взуття
- Доступна ціна: вигідне співвідношення ціни та якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Дверка | 0 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
