
Професійний фен-гребінець, стайлер для укладання та сушіння волосся 4 в 1 VGR 493
978 ₴
- В наявності
- Код: 8640
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний фен-гребінець, стайлер для укладання та сушіння волосся 4 в 1 VGR 493
Фен-гребінець VGR V-493 - це 4-в-1 стайлер, який дозволяє одночасно сушити та укладати волосся. Контролер забезпечує безпеку з функцією "захист від перегріву", а шнур, що обертається, на 360 градусів додає зручності використання. Цей 4в1 інструмент поєднує потужність, функціональність та зручність, щоб зробити процес укладання волосся швидким та простим.
Характеристики:
- Потужність: 1000 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50/60 Гц
- Режими роботи: 3 (гарячий, холодний, обдув)
- Швидкості: 2
- Насадки: 4 (2 щітки для випрямлення, 2 щітки для завивки)
- Функції: іонізація
- Довжина шнура: 1.8 м
- Вага: 0.55 кг
- Колір: бірюзовий
Переваги:
- Багатофункціональність: фен-гребінець може використовуватися як для сушіння, так і для випрямлення, завивки волосся
- Іонізація: насичує волосся іонами, роблячи його більш блискучим і слухняним
- 3 режими роботи: дозволяють вибрати температуру для вашого типу волосся
- 2 швидкості: дозволяють вибрати швидкість для сушіння волосся
- 4 насадки: допоможуть вам створити різні зачіски
- Доступна ціна: вигідне співвідношення ціни та якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 26 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Тип | Фен |
| Холодне обдування | Да |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴




