
Настільний вентилятор 16 дюймів, WX-1601 Wimpex колір: білий
780 ₴
- В наявності
- Код: WX-1601
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний вентилятор 16 дюймів, WX-1601 Wimpex колір: білий
Настільний вентилятор 16 дюймів, WX-1601 Wimpex: Освіжаючий бриз без зайвого шуму! Настільний вентилятор Wimpex WX-1601 призначений для створення освіжаючого потоку повітря у невеликому приміщенні. підходить для використання в офісах, та невеликих кімнатах будинку. Стильний, вписується у будь-який дизайн.
- Тип: Настільний
- Діаметр лопат: 40 см
- Потужність: 50 Вт
- Кількість швидкостей: 3
- Режим роботи: Звичайний, бриз, нічний
Функції:
- Регулювання кута нахилу (15°)
- Захисна решітка
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір білий
- Розміри: 20.8*20.8 *20.8 см
- Вага: 1.1кг
Комплектація:
- Вентилятор настільний WX-1601 Wimpex
- Інструкція з експлуатації
Переваги:
- Потужний потік повітря: Забезпечує освіжаючу прохолоду навіть у найспекотніші дні.
- 3 режими роботи: Звичайний, бриз та нічний, дозволяють вибрати найбільш комфортний режим роботи.
- Регулювання кута нахилу: Направте потік повітря туди, куди потрібно.
- Захисні ґрати: Забезпечує безпеку використання.
- Доступна ціна: Отримайте ці переваги за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

