
Адаптер, зарядний пристрій для смартфонів Fast Charge QC3.0 USB AR 60 WHITE
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 4311
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер, зарядний пристрій для смартфонів Fast Charge QC3.0 USB AR 60 WHITE
Адаптер, зарядний пристрій Fast Charge QC3.0 USB AR 60 WHITE - це компактний і практичний зарядний пристрій, який стане вашим незамінним помічником у повсякденному житті.
Він має:
- Підтримка технології швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge 3.0: Забезпечує заряджання сумісних пристроїв до 80% всього за 30 хвилин.
- Універсальний вихід USB: Підходить для заряджання смартфонів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв.
- Компактними розмірами та легкою вагою: Легко поміщається у сумці чи рюкзаку.
- Доступною ціною: співвідношення ціни та якості.
Характеристики:
- Тип: Мережевий
- Вихідна напруга: 5В
- Вихідний струм: 3.5А (макс.)
- Потужність: 18 Вт
- Роз'єм: USB
- Особливості: Швидка зарядка QC3.0
- Комплектація:
- Адаптер для зарядного пристрою для смартфонів Fast Charge QC3.0 USB AR 60 WHITE
- Інструкція з експлуатації
Переваги:
- Швидка зарядка
- Універсальність
- Компактність та легка вага
- Доступна ціна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴
