
Зарядний пристрій, адаптер для смартфонів Hoco C72Q 1USB 3A Black
144 ₴
- В наявності
- Код: C72Q
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій, адаптер для смартфонів Hoco C72Q 1USB 3A Black
Зарядний пристрій, адаптер для смартфонів Hoco C72Q 1USB 3A Black - це компактний та практичний зарядний пристрій, який стане вашим незамінним помічником у повсякденному житті.
Він має:
Підтримка технології швидкого заряджання Qualcomm Quick Charge 3.0: Забезпечує заряджання сумісних пристроїв до 80% всього за 30 хвилин.
Універсальний вихід USB: Підходить для заряджання смартфонів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв.
Компактними розмірами та легкою вагою: Легко поміщається у сумці чи рюкзаку.
Доступною ціною: співвідношення ціни та якості.
Характеристики
- Кількість портів USB -1шт.
- Кількість портів USB-C Відсутня
- Потужність, W18
- Технологія швидкого заряджання QC3.0
- Сила струму 3A
- Виробник Hoco
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴



