
Новорічна Xmas гірлянда, LED (Водоспад 3M*3M) штора 480-W
473 ₴
- В наявності
- Код: 3903
+380 (97) 854-95-20
- +380 (68) 646-72-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянда новорічна Xmas LED 3 х 3 м Водоспад (480-W) Біла
Світлодіодні гірлянди — це один із найпопулярніших елементів декору, як в оформленні інтер'єрів приміщень, так і для прикрашення новорічної ялинки. Світлодіодна гірлянда LED Decorative Lights застосовується для прикрашування плоских поверхонь, завдяки їй можна створити святковий новорічний настрій вашому дому. На нашу годину світлодіодні гірлянди оптимальна прикраса на ялинку. LED-лампочки на гірлянді гарні, коли мерехтять або просто світяться, термін експлуатації їх на багато довше, ніж у лампкових гірлянд, і споживання електроенергії незначне. Світлодіоди не нагріваються й не плавляться незалежно від того, скільки гірлянда є в режимі роботи.
Характеристики:
- Гірлянда новорічна Xmas LED 3 х 3 м Водоспад (480-W) Біла
- Тип: новорічна гірлянда;
- Матеріал: прозорий силікон;
- Кількість світлодіодів: 480;
- Кожен діод певного кольору + створюються відтінки від змішування кольорів під час роботи;
- 4 режимів роботи: постійне світіння, миготіння з різними швидкостями, загасання-розпалювання, чергування режимів;
- Живлення: від мережі 220 В;
- Колір: білий.
Комплектація:
- Гірлянда новорічна Xmas LED 3 х 3 м Водоспад (480-W) Біла
- Новорічна гірлянда — 1 шт.;
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів світіння | 4 |
| Кількість світлодіодів | 480 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Штора кімнатна |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴



