
Акумулятор холоду гелевий GP 4452, розміри 210*95*50мм, 600мл
114 ₴
- В наявності
- Код: GP 4452
- +380 (68) 646-72-31
Акумулятор холоду гелевий GP 4452, 210*95*50 мм, 600мл
Акумулятор холоду гелевий GP-4452 210*95*50 мм, 600ml - незамінний пристрій для підтримки невисокої температури в сумці-холодильнику або термоконтейнері. Цей надійний та зручний аксесуар допоможе зберегти ваші продукти та напої свіжими протягом тривалого часу. Виконаний із трьома виїмками для пляшок шириною 6см. Вага 615 грам.
Акумулятор холоду на гелевій основі необхідно використовувати в замороженому вигляді для збільшення час збереження температури до 12 годин. Гелеві акумулятори відрізняються тим, що вони повільно випромінюють холод, таким чином продовжуючи період збереження низької температури, при цьому досить швидко заморожуються. Компактні розміри дозволяють легко розмістити акумулятор холоду в сумці-холодильнику або термоконтейнері, не займаючи багато місця. Виготовлений із міцного пластику синього кольору, що забезпечує довговічність та надійність при використанні. Міцний корпус запобігає витоку вмісту та гарантує безпеку використання. Один акумулятор холоду розрахований на 1 літр об'єму термосумки та забезпечує стабільну температуру від -18 до +8°C. Перед використанням помістіть акумулятор холоду в морозилку на 6-8 годин і дайте час замерзнути. Потім помістіть акумулятор у сумку або збоку, або на дно і додайте потрібні продукти. Щільно закрийте сумку.
Застосування: в термобоксах, термосумках та автохолодильниках, при перевезенні ліків, для біо-лабораторій.
Характеристики
- Об'єм 0.6 л
- Вид Акумулятори холоду
- Місткість 600мл
- Розміри 210*95*50мм
- Корпус Жорсткий
- Наповнювач акумулятора гелевий
- Країна-виробник товару Китай
- Колір Блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 600 мл |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Нове |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Тип | Акумулятор |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Глибина | 19 см |
- Ціна: 114 ₴



